Форма нігтів і характер

Хіромантичне вчення говорить про те, що по руці людини можна визначити її характер і навіть «читати» долю. У сьогоднішній статті ми розповімо, що говорять хіроманти про ту чи іншу форму нігтів і запропонуємо варіанти, як зробити модний манікюр, який прикрасить цю форму.

Отже, власниці широкого і короткого нігтьового ложа — люди дуже енергійні, запальні, але і незлопам’ятні. Вони швидко реагують на події, що відбуваються навколо, і не схильні залишатися від них осторонь. Дотепні, винахідливі, гострі на язик і ревниві. Такі особистості — завзяті сперечальники, які обожнюють дух суперництва. З негативних рис характеру — схильність до егоцентризму і нелюбов до критики.

Який манікюр зробити при такій формі нігтів? По-перше, не варто носити їх занадто короткими: відростивши хоча б невеликий вільний нігтьової край, Ви візуально подовжите Ваші нігтики. Також, виграшно виглядатиме темний шелак, нанесений, не заходячи на краю нігтя: вузька темна смуга створить видимість вузького нігтьового ложа.

Власниці широкого і довгого нігтьового ложа — особливообережні, чутливі і скритні. У них відкрита і добра натура. Такі люди легко викликають симпатію оточуючих, в тому числі і завдяки своїй мирній, чи не схильної до суперництва натурі. Це мислителі та практики одночасно. Негативною рисою такої особистості може бути схильність до нервозності.

Рекомендований манікюр залежить від довжини пальців і розміру руки. Великі довгі нігті дуже красиві на подовженій кисті, — а, значить, можна дозволити собі будь-які кольори і варіанти нанесення, у тому числі і художній манікюр. Якщо ж ваші руки невеликі і крупний ніготь притягує до себе зайву, на Вашу думку, увагу, варто зупинити свій вибір на світлих відтінках лаку і французькому манікюрі.

Власниці широких округлих нігтів (коли нігтьове ложе приблизно рівної довжини і ширини, заокруглене у кутикули) — люди безтурботні та спокійні. Навіть хвилюючись або нервуючи, вони рідко бувають напружені або сердиті. Не люблять суперечок, але поважають дискусії. Завжди прагнуть уберегти оточуючих від неприємностей і побоюються заподіяти близьким біль, навіть ненавмисно. Словом, філософи і мрійники, негативною рисою яких хіромантія називає схильність занадто витати в хмарах.

Ідеальний манікюр для такої форми нігтя схожий з рекомендаціями для широкого і короткого нігтя: Вам також слід віддавати перевагу темні і яскраві кольори, нанесені вже, ніж на всю ширину нігтя. І, нарешті, володарки довгих вузьких нігтів (до речі, таке нігтьове ложе зустрічається тільки у жінок) — чарівні, честолюбні і матеріалістичні; це любителі всього красивого. Вони приємні в спілкуванні, але дещо егоїстичні. Негативною рисою власниць нігтьового ложа такого типу хіроманти вважають інфантильність.

Спеціальних рекомендацій для прикраси довгих і вузьких нігтів не існує: вибирайте той вид манікюру, до якого лежить душа, адже на Ваших нігтях будь-який лак буде прикрасою.

Втім, гарний манікюр можливий тільки тоді, коли виконано якісно і акуратно. А купити все необхідне — гель-лак, товари для манікюру — Ви можете в магазині Іріс Центр.

77